Новини

Протягом літнього сезону спеціалізованою підрядною організацією за результатами обстеження будо проведено роботи з укріплення та термоізоляції будівлі (методом промислового альпінізму, з використанням спеціальних страхувальних засобів, шляхом простукування фасадів і візуального огляду) фасаду адміністративної будівлі, що по вул. Антоновича, 51. За результатами робіт було усунуто дефекти аварійних ділянок.

 

В травні 2019 року спеціалізованою підрядною організацією будо проведено обстеження (методом промислового альпінізму, з використанням спеціальних страхувальних засобів, шляхом простукування фасадів і візуального огляду) фасаду адміністративної будівлі, що по вул. Антоновича, 51. По результатам обстеження було виявленні аварійні ділянки та починаючи, з липня 2019 року, розпочалося проведення комплексу ремонтних робіт по усуванню цих ділянок фасаду.

 

Силами підрядної організації та силами працівників ДП "Ексбуд" завершуються роботи з реконструкції кабінетів та коридору 8 поверху будівлі, що розташована за адресою м. Київ, вул. Антоновича, 51. Оновлені кабінети будуть здаватися в оренду, що надасть можливість ДП "Ексбуд" збільшити кількість орендарів будівлі та якість надання послуг.

 

Силами підрядної організації завершилися роботи з реконструкції будівлі, що розташована за адресою м. Київ, вул. Фізкультури, 9. Оновлений фасад будівлі підвищить рівень енергоефективності та знизить затрати на споживання енергоресурсів, особливо в зимовий період.

 

Силами підрядної організації та силами працівників ДП "Ексбуд" розпочалися роботи з реконструкції кабінетів та коридору 8 поверху будівлі, що розташована за адресою м. Київ, вул. Антоновича, 51.