Новини

24.07.17.2

Очільник Укравтодору Славомір Новак перевірив на Полтавщині дорогу майбутнього Систему «Заспокоєння трафіка дорожнього руху» встановили поблизу Лохвиці. За інформацією прес-служби Полтавської обласної державної адміністрації, це перше місто в Україні, де застосували подібний об’єкт.

 

19 липня до Полтавщини завітав керівник Укравтодору Славомір Новак, він перевірив як працює уповільнення трафіку на в’їздах до населених пунктів, яке давно використовують в країнах Європи.   Регіональна автодорога Р-60 Кролевець-Конотоп-Ромни-Пирятин проходить через Лохвицю та сполучає Сумську та Полтавську області з міжнародною автодорогою М-03 Київ-Харків. Щодня через місто проїжджає майже 10 тисяч одиниць транспорту. Лохвицька розв’язка є першим прикладом плану заходів стратегії представленої на засіданні Кабміну декілька тижнів тому.
Протягом трьох років по всій Україні планують побудувати 500 кільцевих розв’язок, 1000 нових біло-червоних переходів, а також чималу кількість подібних острівців.   В Європі такі заходи безпеки добре себе зарекомендували, адже проїхати обмежувачі руху зі швидкістю понад 60 км/год неможливо. На відміну від таких поширених в Україні засобів обмеження швидкостей, як штучні нерівності (так звані «лежачі поліцейські»), Traffic calming measures не мають негативного впливу на технічний стан автомобіля та не створюють незручностей для пасажирів авто.