Новини

04.09.17

На правій стороні мосту через р. Дніпро автодороги  Н-16  біля Черкас закінчуються роботи із заливання монолітної бетонної плити. Вже забетоновано 11 прогонів мосту, які повністю очищені від старого бетонного покриття. На мосту замінено 11 старих деформованих залізобетонних плит, між плитами продовжується монтаж третього деформаційного шва «Maurer D80».

 

Завершуються роботи із монтажу понад 600 закладних деталей мосту для подальшого встановлення нового бар’єрного огородження.

На об’єкті цілодобово у дві зміни працює близько сімдесяти співробітників.

На дамбі через р. Дніпро автодороги  Н-16  відфрезеровано понад 9,5 км проїжджої частини, на 8 км дороги укладено вирівнюючий шар асфальтобетонного покриття, на понад 6 км - верхній шар. Змонтовано понад 11,6 км нового металевого бар’єрного огородження.

Щоб не витрачати додатковий час в очікуванні при поїздці до Черкас, рекомендуємо перетинати Дніпро або на півночі в Каневі, або на півдні в Світловодську.

Для подорожуючих із Києва до Черкас радимо використовувати маршрут по трасі  Н-01 Київ – Обухів – Миронівка і далі по трасі  Р-10  від Миронівки до Черкас. Протяжність цього маршруту становить 198 км, що лише на 8 км більше, ніж по трасі Н-08  Київ – Золотоноша та  Н-16  Золотоноша – Черкаси.

Нагадаємо, на період ремонту мосту запроваджено графік проїзду легкових автомобілів, вантажного автотранспорту повною масою до 5 тонн, автомобілів спеціального призначення та автобусів, що працюють на маршрутах загального користування з 6.00 год. до 9.00 год., з 16.00 год. до 19.00 год.

Для перевезення пасажирів під час ремонту передбачено два додаткових дизель-поїзди за маршрутом «Черкаси-Золотоноша» та у зворотному напрямку. Час відправлення з Черкас до Золотоноші: о 12.02 год. та о 14.41 год.; із Золотоноші до Черкас: о 13.11 год. та о 15.52 год.

Укравтодор просить усіх водіїв з розумінням поставитися до тимчасових незручностей під час проведення ремонтних робіт, оскільки це необхідний крок для оновлення транспортної інфраструктури Черкащини.