Новини

111На проведення ремонтних робіт автодороги Т-15-08 «Калинівка — Снігурівка – Березнегувате» Миколаївщина додатково отримала ще 82 млн грн.Це додаткова сума до тих розрахунків на 213 млн грн, які є на сьогодні. Про це на своїй сторінці у мережі Фейсбук повідомив голова Миколаївської облдержадміністрації Олексій Савченко. 

Очільник області зазначив, що мав змістовну розмову з керівником «Укравтодору» Славоміром Новаком. «Подякував йому за підтримку й за те, що вони слідкують за станом проходження всіх ремонтних робіт на Миколаївщині. Сьогодні ми додатково отримали ще 82 млн грн на Снігурівську дорогу Т-15-08. Це додаткова сума до тих розрахунків на 213 млн грн, які в нас є на даний момент», — написав Олексій Савченко.

Голова ОДА висловив сподівання, що Служба автомобільних доріг працюватиме ефективно задля виконання повного комплексу робіт на трасі. «Сподіваюсь, що Служба автомобільних доріг працюватиме таким чином, що ми отримаємо повністю зроблену дорогу та ефективно освоєні кошти», — зазначив очільник області, передає прес-служба.